משפחת אדמס

המשפחה בקולנוע – לציון יום המשפחה
משפחת אדמס (מתאים לגילי 9+)
The Addams Family

במאי: בארי זוננפלד
שחקנים: אנג'ליקה יוסטון,  ראול ג'וליה, כריסטופר לויד, כריסטינה ריצ'י
בואו להכיר את המשפחה הכי מוזרה, הכי מצחיקה, הכי מפחידה (לפעמים) ששבתה את לב האוהדים כבר יותר מ- 75 שנים. משפחת אדאמס היא משפחה בדיונית, כל-אמריקאית. שני הורים אוהבים - גומז ומורטישה, שני ילדיהם וונדסדיי ארוכת הצמות ופאגזלי השמנמן. ברוח ערכי המשפחה המסורתיים חיה בביתם גם אמה הזקנה של מורטישה, וכן עוזר בית, חיית מחמד חביבה, ומדי פעם עוברים בבית אחים, דודנים ושאר בני משפחה יקרים. בסרט הראשון אנו מתוודעים למשפחה ולומדים על סיפור אחיו של גומזן, פסטר אדמס, שנעלם לפני שנים רבות במשולש ברמודה. אך מה קורה כשיום אחד אדם מסתורי דופק על דלתם וטוען כי הוא לא אחר מאשר אותו דוד פסטר שנעלם.
ארה"ב 1991, 99 דקות, אנגלית תרגום לעברית
רצינו שתדעו: כריסטופר לויד, שמגלם בסרט את דוד פסטר, הוא השחקן שמשחק את דוק בראון בסדרת סרטי "בחזרה לעתיד".

01/02/2022 עד 12/02/2022
המועדון של אלון (גור אריה) + הקרנה (מיועד לגילי 6+)

המשפחה בקולנוע – לציון יום המשפחה/ האוצרות של דיסני
המועדון של אלון (גור אריה) + הקרנה (מיועד לגילי 6+)

בואו לגלות את כל הסודות שמאחורי "פיקסאר", אחת מחברות האנימציה המוערכות ביותר ב-25+ שנים האחרונות שמאחוריה להיטים כמו סדרת סרטי "צעצוע של סיפור", "מכוניות", "למצוא את נמו", "מפלצות בע"מ" ועוד הרבה מאוד סרטים אהובים. אלון גור אריה יספר לנו את סיפורה של משפחת פיקסאר, במציאות וגם בקולנוע בליווי קטעים נדירים וסרטים קצרים שלא נראו כבר שנים רבות.
אורך המפגש, כ-45 דקות.

לאחר המפגש יוקרן הסרט:
משפחת סופר-על – בדיבוב לעברית (מתאים לגילי 6+)
The Incredibles

בימוי: בראד בירד
אחד מהסרטים האהובים והמוערכים ביותר שיצאו מאולפני פיקסאר. בוב, מי שהיה בעבר גיבור העל החזק בעולם, נאלץ לצאת לפנסיה מוקדמת. הוא מקים משפחה רגילה לחלוטין ולזוג נולדים שלושה ילדים מקסימים בעלי כוחות על משלהם. חמש עשרה שנה חולפות ואז בהתרעה קצרה במיוחד, בוב נקרא להציל את העולם. אחרי שהאב לא חוזר ממשימתו, בני המשפחה מגלים שמדובר במשימה שטנית במיוחד של אויבם הגדול, סינדרום, שחשמל זורם בכפות ידיו. עכשיו על המשפחה להתאחד ולעשות מעשה שעוד לא עשו בעבר, לצאת יחדיו למשימה משפחתית להציל את האב. קטעי האקשן שבסרט הם מהטובים שנראו אי פעם על המסך הגדול.
ארה"ב 2004, 110 דקות, דיבוב לעברית

רצינו שתדעו: משפחת סופר-על היה הסרט השישי שהפיקה חברת פיקסאר. נכון לשנת 2022 הספיקה החברה להפיק כבר 24! סרטים.

12/02/2022 10:30
צלילי המוסיקה

המשפחה בקולנוע – לציון יום המשפחה/ האוצרות של דיסני
צלילי המוסיקה (מתאים לגילי 7+)
The Sound of Music

בימוי: רוברט וייז
משחק: ג'ולי אנדריוס, כריסטופר פלאמר
ללא ספק אחד הסרטים האהובים בכל הזמנים שכולל כמה מהשירים האלמותיים והמוכרים ביותר שיש, "דו רה מי", "בת 16 כמעט 17", ן"הדברים האהובים עלי" הם רק חלק קטן. הנזירה מריה מתקבלת לעבודה כאומנת של ילדי משפחת פון טראפ. למרות אבי המשפחה הנוקשה, בזכות גישתה הלבבית היא מצליחה להדביק את הילדים באהבתה למוסיקה. כאשר הנאצים מספחים את אוסטריה, נאלצת המשפחה לתכנן מחדש את עתידה. במיוזיקל הרומנטי של רוברט וייז יש נוסחה מנצחת: ספונטניות, רומנטיקה ומוסיקה כובשת, מלחמה בעריצות ושמחת חיים. בקיצור: אחד הסרטים המהנים מאז ומעולם, שתמיד כיף לצפות בו שוב עם ההורים, סבא וסבתא ובכלל, כל המשפחה.
ארה"ב 1965, 174 דקות, אנגלית תרגום לעברית

רצינו שתדעו: הסרט מבוסס על סיפור אמיתי של משפחת וון טראפ  האוסטרית שאכן הופיע בזמן מלחמת העולם השנייה, עד שהצליחה להימלט ולהעתיק את החיים לארצות הברית. המשפחה המשיכה להופיע עד שנת 1957.

17/02/2022 עד 26/02/2022
ספיידר-מן 3

ספיישל ספיידרמן
ספיידר-מן 3 – (מתאים לגילי 9+)
Spider-Man 3

בימוי: סם ראימי
משחק: טובי מגוואיר, קירסטין דאנסט, טופר גרייס
הסרט שמביא לשיא את סיפוריהן של הדמויות שהכרנו בשני הסרטים הקודמים, ומאחד מחדש את צוות השחקנים והיוצרים של שני שוברי הקופות הראשונים. בסרט השלישי פיטר פרקר מצליח סוף סוף למצוא את האיזון בין מסירותו לאהובתו מרי ג'יין לבין חובותיו כגיבור על. אבל, ענני סערה מתאספים באופק. החליפה המפורסמת של ספיידרמן משתנה לפתע, הופכת לשחורה משחור, מגבירה את כוחותיו ואף משנה אותו עצמו. תחת השפעת החליפה השחורה פיטר הופך ליהיר ובטוח יתר על המידה, ומתחיל להזניח את אלה היקרים לו מכל. כששני הנבלים, סנדמן ווונום צוברים כוח אדיר ומתכננים נקמה, הקרב הגדול ביותר של פיטר פרקר יהיה בתוך תוכו. ספיידרמן יצטרך לגלות בעצמו מחדש מה הפך אותו להיות גיבור על אמיתי.
ארה"ב 2007, 129 דקות, אנגלית תרגום לעברית

רצינו שתדעו: בחוברות הקומיקס, ספיידרמן הוא גיבור העל הראשון שהייתה לו מסיכה על כל הפנים ולא רק על העיניים.

19/02/2022 עד 24/02/2022